Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pożądasz specyfiku, który zlikwiduje tenże kłopot oraz poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to trudno najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się właśnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Okolicznością może istnieć niewłaściwa dieta oraz słabe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i skuteczność olejku, który polepsza ich wygląd i budowę. Dzięki odpowiednio dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, znakomicie nadają się również dla osób, jak i dla ludzi, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, że każdy olejek oraz wyciąg pełni zupełnie inną rolę, wpływając na nowy element włosa:

– wpływając go do rozwoju,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz regenerując naruszone cebulki.

Pomagają w obecnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To tak te elementy stanowią o sprawnym funkcjonowaniu środka również zajmują silne znaczenie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, oraz co za tym chodzi, chociażby do 60% minimalizując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo Shampoo

Vivese Senso