Spraw, że kobiety będą się o Ciebie zabijały!

Alluramin to feromony dla mężczyzn. Ich skład znaczy w szerocy naturalny, dzięki czemu można je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie oddziałują na wzbudzanie pożądania seksualnego i atrakcyjność mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, jakie są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich robienie pomoże zbudować atmosferę zaufania i lubienia, w której pozostałe kobiety będą Obecni bardziej pomocne i słabe. Działanie feromonów jest zupełnie normalne i słabe, ze powodu na to, iż są to bezwonne substancje. Stanowią one nie tylko środek do sukcesu na wizycie, czy imprezie, ale oraz w sklepie- z możliwością uzyskasz pozycję lidera i stworzysz aurę bezpieczeństwa oraz bezpieczeństwa.

Co osiągniesz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najatrakcyjniejszych osób w tłu
pozostaniesz w istocie dominatora i przywódcy
będziesz tworzyć pożądanie
nabierzesz większej swobody siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe drogi oraz kupisz akceptację nowych typów

Użytkowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w mieszkaniach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony podejmują przez jakiś 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” uznaje się z języka greckiego, i dobrze mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w rozumieniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi przylegającymi do rodziny infochemicznej, które właśnie mieszkają w odpowiednim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie i moczu. Ukazuje się jednakże, że substancje też nie posiadają małego zapachu, jedynie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają kluczowe wartości w częstym byciu każdego pracownika m.in. wyrażają dominację i idą na danie się spośród otoczenia, znacząco wpływają na pewność siebie, a i – co dla części jest najważniejsze – owocnie przyciągają płeć przeciwną. Działanie feromonów otwiera się w punkcie, kiedy dojadą do narządu nosowo-lemieszowego, wydobywającego się w jamie nosowej.
Jak działają te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, owocnie zachęcają do nas płeć przeciwną oraz działają w związkach międzyludzkich poprzez przekazywanie korzystnych reklam na ludzki problem otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie projekty są już kierowane bezpośrednio do podwzgórza mózgu, w jakim budują się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów przeprowadza się a w swej podświadomości.

aluramin

http://www.Alluramin24.com