Różne sposoby na bycie modnym

Naprawdę dużo kobiet ma znaczące kompleksy na punkcie swojej tuszy – w wielu przypadkach nie mają one nawet małego odzwierciedlenia w rzeczywistości, ale nie ma większego sensu się oszukiwać – całkiem często jest tak, że istotnie Polki mają nieco kilogramów za dużo. Na szczęście są naprawdę fajne rozwiązania, które to powodują, iż można wyglądać szczuplej. Ba, całkiem często szczupłe kobiety przez kiepsko dostosowane ubrania wyglądają na o wiele cięższe aniżeli w rzeczywistości. Ubiór to podstawa!
http://love-love24.com.pl/pol_m_Buty-Damskie_Czolenka-280.html

Bez cienia wątpliwości ubrania powinny być jednego koloru – oczywiście nikt nie zakłada, że odpadają przeróżne odcienie tego samego koloru, nie przesadzajmy, w tej kwestii panuje wolność wyboru. Do tego niech barwa naszego wdzianka podkreśli naszą karnację, wszystko co w niej najlepsze. Czarne spodnie oraz bluzka o kolorze beżowym? To słabe połączenie, które nie dość, iż wygląda niezbyt korzystnie nawet na chudej kobiecie, to jeszcze pogrubia.

A w przypadku szerokich ramion warto unikać poduszek, wszelkiego rodzaju żabotów oraz falban. Jeżeli zaś w rachubę wchodzą wąskie biodra i bardziej rozbudowana klatka piersiowa, należałoby nałożyć na siebie szeroką spódnicę, na dodatek top z dekoltem – w tzw. literę V. Bardzo często kobiety pragną ukryć brzuszek, nie tylko jeżeli są w ciąży. W owym celu należy założyć spódnicę bez kieszeni, a także większych rozmiarów bluzkę. Chociaż ostatnimi czasy panuje moda na spore pośladki, to jednakże jeżeli któraś z pań chciałaby takowe ukryć, musi założyć spodnie poniżej naturalnej talii, naturalnie mowa w tym momencie o spodniach z paskiem. No i na dodatek szpilki – nie są komfortowe, ale przynajmniej sprawiają, że możemy wyglądać na http://love-love24.com.pl
kilka kilogramów mniej.