Nowoczesny produkt, który został stworzony z myślą o Tobie!

Whitify wybiela zęby, dzięki bezpiecznemu żelowi wybielającemu.

Zamknięta w doborze LED-owa lampa aktywuje pierwiastki żelu i przyśpiesza proces wybielenia. Wystarczy 6 dni, abyś zmieniłem nasz profil!

Żel posiada m.in. sodę oczyszczoną. Dodatek ekologicznych ekstraktów, jak wyciąg z liści aloesu czy wyciąg z nasion granatu ochrania zęby przed bakteriami. Mentol perfekcyjnie odświeża oddech.

W własnym żelu nie znajdziesz nadtlenku wodoru (hydrogen peroxide), częstokroć branego w różnych preparatach. Toż bardzo szybka substancja, która może nieprzyjaźnie wpłynąć na szkliwo zębów, dlatego położyliśmy na bardziej wygodne, lecz także skuteczne składniki.

Przyjęty przez dentystów

„Jestem dentystką z 20-letnim stażem. Cały okres się uczę i poprawiam własne umiejętności, a konkretnie, przez ostatnie całe lata poprawiłoby się niezwykle obficie oraz co chwila pojawiają się nowe wynalazki i znalezienia. Ostatnio na spotkaniem w Niemczech dowiedziałam się o Whitify, mianowicie zestawie do codziennego wybielania zębów. Sprawdziła go natomiast stanowiła zaskoczona efektami! Whitify wybielało zęby nawet skuteczniej aniżeli zabiegi dentystyczne, i jednocześnie chwila i bez końców ubocznych! Dziś w bliskim gabinecie i zaczęłam używać Whitify i wspominam o nim naszym pacjentom.”

Najczęściej zadawane pytania:

1. Czy moje zęby staną się bardziej podatne po stosowaniu Whitify?

Nie powinno do tegoż osiągnąć. Whitify zostało opracowane oczywiście po to, aby ofiarować Ci śnieżnobiałe zęby bez zbytniej wrażliwości. Trzeba natomiast pamiętać, że wszystek jest wyjątkowy a u niektórych może pojawić się lekkie uczucie wrażliwości. Jest ostatnie popularne.

2. Piję kawę i herbatę, palę papierosy, piję czerwone wino. Czy Whitify dopomoże mi wybielić zęby?

Tak! Whitify efektywnie pomaga wyzbyć się przebarwień spowodowanych stosowaniem takich używek.

3. Moje zęby broniły się przebarwione po wykorzystaniu leków. Czy Whitify jest dla mnie?

Whitify poradzi sobie z delikatnymi i średnimi przebarwieniami spowodowanymi stosowaniem tetracyklin. Jednak nie zalecamy stosowania przy ciężkich przebarwieniach tetracyklinowych.

4. Jaki istnieje skład żelu?

W żelu wykorzystaliśmy drinki z najciekawszych momentów wybielających zęby, które również gwarantują bezpieczeństwo, działając odpowiednio delikatnie. Dodatek ekologicznych ekstraktów, jak ekstrakt z nasion granatu wpływa ochronnie na zęby. Wyciąg z liści aloesu ta wpływanie przeciwbakteryjne. Mentol perfekcyjnie odświeża oddech. Pełny skład żelu to: Propylene Glycol Glycerol, Deionized Water, Sodium Bicarbonate, Xanthan Gum, Aloe Leaf Juice, Carbomer, Menthol, Citric Acid, Sodium Chlorite, Pomegranate Seed Extract, Chamomile Flower Extract.

5. Przez który okres użytkować Whitify?

Stosuj Whitify przez 6 następnych dni, po pół godziny.

6. Żel mi się skończył, czy mogę dokupić same opakowania?

Oczywiście, znajdziesz je w ludzkim sklepie.

7. Jakie zadania spełnia LED-owa lampa?

Lampa znacznie przyśpiesza wybielające oddziaływanie żelu. Co prawda sam żel wystarczy, żeby oddać Ci potrzebne skutki, ale lampa pewność je przyśpieszy. Jeśli więc chcesz zauważyć wyniki szybciej, czerp z lampy, zwłaszcza że jej wykorzystywanie jest w całości bezpieczne.

8. Jak zasilana jest LED-owa lampa?

Lampa zasilana jest za usługą baterii. Znajdują się one w sposobie lampy, przed pierwszym użyciem trzeba wyciągnąć plastikową przesłonę, która oddziela baterię.

9. Czy toż wykorzystywanie lampy może wybielić zęby?

Nie, żeby wybielić zęby potrzebne jest wykorzystywanie żelu.

10. Jak często trzeba powtarzać zabieg wybielania?

Częstotliwość chce z Ciebie. Gdy uznasz, że Twoje zęby powtórnie potrzebują wybielenia, zacznij ponownie używać Whitify. Klienci zazwyczaj powtarzają proces wybielania co 37 miesięcy.

11. Czy żel zawiera fluor?

Nie, swój materiał nie posiada fluoru.

12. Czy mogę wybielać koronki przy pomocy Whitify?

Trudno nie, Whitify nie jest do wybielania koron zębowych.

13. Czy mogę korzystać z wyboru, mając aparat na zębach?

Nie, nie zalecamy takiego wyjścia.

14. Czy można używać żel, jak zajmuje się plomby?

Oczywiście. Plomby nie ograniczają w stosowaniu Whitify.

15. Czy powinienem umyć zęby po wykonaniu produktu?

Tak, zalecamy takie wyjście.

Whitify

www.Whitify24.com