Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu otrzymasz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło oraz Twoja kobieta nie ubiegła w całości zaspokojona? Kobiety wymagają dużo czasu, by odczuć całkowitą radość z stosunku i doświadczeń orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co wiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja żona starała Ciż się powiedzieć, że zatem nie kłopot, co również wiesz, iż nie udało Ci się jej w sum zaspokoić. Jeżeli zdarza Ci się to bardzo, ona potrafi w skutku stracić cierpliwość.

Długi seks przygotowuje się być kluczem do wspaniałego związku. Twoja kobieta może opowiedzieć o Tobie oraz Twoich „łóżkowych wyczynach” moim koleżankom, jeśli zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na szczęście istnieje sposób, który tak rokuje. Niewykluczone, że ze prostą kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli dotychczas. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą pójść do sprawie.

Formuła Climax Control może wywołać, iż będziesz w mieszkanie dłużej uprawiać sex niż przed przystąpieniem terapii. Ten drugi czas ma nadzieję zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o zawierającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to wkrótce tylko nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uważał okazja kontynuowania zabawy (jeśli zatem Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Obecnie nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić sex tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

Climax-Control

Derminax

Femmax