African Mango 900 – Jeśli pragniesz pozbyć się niepotrzebnych kilogramów przetestuj efektywny środek African Mango 900!

African MANGO to oczywisty suplement diety prosty w istoty tabletek. Efekt ten zarządzany jest dla ludzi odpowiedzialnych, które zmagają się z tuszą i wymagają zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do stosowania pigułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu i kontroli masy ciała.

Głównym składnikiem wyniku jest olejek z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Fakt ten zyskał markę w Stopniach Zjednoczonych. Przeprowadzono dużo badań, posiadających na planie udokumentowanie jego efektywności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest znacznym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa ważną działalność w ciągu odchudzania. Fakt ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i obniżając odczuwanie głodu.

Zamknięty w formulacji produktu African MANGO wyciąg z pestek afrykańskiego mango wspiera korektę i władzę wagi. Składnik ten także działa pozytywnie na ograniczenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we krwi.

Skład:

W porządku suplementu diety African MANGO otrzymują się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając dużą kwotą wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do pobrania to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla zdobycia najwspanialszego rezultatu należy przyjmować tabletki w trakcie lub bezpośrednio po posiłku.

Zawartość momentów w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg wyciągu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (istnieje to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie przekraczać potrzebnej do przyjęcia dziennej porcji preparatu.

African Mango 900

bioveliss tabs

Breast-Fast