Wszystko o męskosci

Young happy couple in bed

Seks może sprawiać ból

Stosunek, który zwykle sprawia przyjemność, czasami może być dla mężczyzny dość bolesny. Dzieje się tak wtedy, kiedy cierpisz na jedną z pięciu chorób. Poznaj przyczyny, które mogą zamienić przyjemne chwile w koszmar.

Tych 5 demonów to: infekcja dróg moczowych, drożdżyca genitaliów (nazywana też kandydozą, levitra rodzaj infekcji grzybicznej), opryszczka narządów płciowych, zapalenie prostaty i choroba Peyroniego. Wszystkie te choroby można leczyć farmaceutykami tradycyjnymi, zazwyczaj lekami na receptę, zalecanymi przez lekarza. Są też domowe metody leczenia niektórych z nich.

Prawdopodobnie wszyscy mężczyźni lubią seks, ale tych kilka przypadłości może spowodować, że twoja przyjemność zamieni się w koszmar. Trzeba więc wiedzieć trochę więcej o tych schorzeniach oraz o sposobach pozbycia się ich, jeśli już cię będą dotyczyły.

Infekcja dróg moczowych

Gdy drogi moczowe zostaną zaatakowane przez drobnoustroje, to zaczynasz chorować na infekcję dróg moczowych. Nie podjęcie leczenia zakażenia dróg moczowych może zainfekować nerki oraz spowodować nieodwracalne ich uszkodzenie. Większość zakażeń dróg moczowych rozpoczyna się od zaatakowania cewki moczowej, a więc swoistej rurki, przez którą wydalasz mocz cialis tanio z pęcherza moczowego. Bakterie, które powodują zakażenia, przeważnie gnieżdżą się się w jelicie grubym i są obecne w stolcu. Twoje szanse na zakażenie układu moczowego są większe, jeżeli konsumujesz zbyt mało płynów, albo jeżeli cierpisz na cukrzycę. Przyrost gruczołów prostaty albo kamienie nerkowe także wzmacniają ryzyko zakażenia dróg moczowych.