Przyczyny złej erekcji

2020-4611-ico-wu.jpg

Problemy z potencją są osobistym problemem. Siłą rzeczy potencja dla niektórych jest symbolem ich sprawności seksualnej. To sprawia, iż panowie nie tylko nie pragną (nie umieją) mówić o tym zaburzeniu, ale wręcz sami nie wierzą, że ich to spotkało. Zaburzenia wzwodu to ciężki test dla każdego kochanka. Mimo to panowie muszą pamiętać, że są to dolegliwości wyleczalne. Wystarczy przełamać opór i pójść do lekarza. Zwiększenie erekcji jest możliwe.
1. Przyczyny zaburzeń erekcji
Problemy z potencją, zaburzenia ejakulacji to bardzo powtarzające się przypadłości. Dotyczą średnio 10% męskiej populacji. Dolegliwość wzmaga się, gdyż powiększają się przyczyny powodujące zaburzenia wzwodu. Dostrzega się częstsze zachorowania na
potencja cukrzycę, dolegliwości układu krążenia oraz choroby depresyjne. Kłopoty z erekcją mogą dotyczyć kochanków w dowolnym wieku. Różnorodne są przyczyny tych problemów.

U młodych panów, tj. przed trzydziestym rokiem życia zaburzenia najczęściej będą wynikać z podłoża psychologicznego. U mężczyzn starszych kłopoty mogą być wynikiem niektórych dolegliwości. Nieprawidłowa erekcja albo jej brak mogą być spowodowane schorzeniami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie tania levitra