Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć

Spaceruj i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na twardszej erekcji, powinieneś regularnie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia oraz kondycji wpłynie zdecydowanie pozytywnie na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty dowodzą, że mężczyźni, którzy przechodzą każdego dnia trzy kilometry, mają o połowę mniej kłopotów ze wzwodem w porównaniu potencja do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Tamowanie się żył jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Żyły działają na optymalnym poziomie jedynie wtedy, kiedy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby od razu realizować wszystkich trudnych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, żeby wywołać dostrzegalną różnicę szybko i w wygodny sposób. Kolokwialnie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Kiedy ziewasz, to naprawdę możesz mieć erekcję. Bierze się to stąd, że zarówno ziewanie jak i erekcja są owocem działania nietrwałego, jednak niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już uwolniona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust lub do członka. Nigdy nie poczułeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to rezultat tego, że tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic członka. Pamiętaj więc o częstym ziewaniu oraz wyzwalaniu więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię uznają za lenia.

Śpij długo i dobrze

Po seksie twój penis jest zwykle zmęczony. Musi wypocząć. Zatem bardzo istotne jest, abyś zaznał tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas odpowiedniego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm raportuje ci, że twój członek jest kamagra w zelu zdrowy i gotowy znowu do działania. Twój członek “ładuje się” podczas snu. Tak więc dla silnej i zdrowej erekcji, spokojny i długi sen jest ogromnie istotny.