Kąpiele wodne i akupresura na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy polegające na uciskaniu określonych miejsc na stopach. U mężczyzn trzeba pobudzać receptory zlokalizowane na piętach. Należy zgiąć nogę w kolanie i delikatnie uciskać pięty. Naciskanie należy zacząć od łagodnych muśnięć i z czasem regulować siłę ucisku. Każdą stopę trzeba uciskać przez około 5 minut.
Panie bardziej reagują na pobudzanie punktów rozłożonych wzdłuż kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, w odległości trzech cm od wyrostków kręgowych. Masowanie tych punktów jest doskonałym pomysłem na rozpoczęcie miłosnej gry. Kobiety mogą się zrewanżować dotykaniem miejsca tuż nad włosami łonowymi swojego kochanka. Pobudzą dzięki temu penisa. Dzięki tym masażom życie seksualne viagra bez receptyokaże się być o wiele lepsze.
Na uszach zlokalizowane są receptory, które podobnie jak te umieszczone na piętach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Naciskanie tych receptorów poprawia pracę narządów płciowych. Taki masaż może dodatnio wpłynąć na kłopoty z potencją.
Masaż uszu nie może trwać więcej niż pięć minut. Jeśli para chce spróbować uciskania konkretnych receptorów, to trzeba udać się do lekarza lub specjalisty medycyny naturalnej – oni wskażą szczegółowo, które miejsca należy uciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie kamagra