Brak erekcji – jakie moga być tego powody. 

 

Spośród najczęstszych przyczyn pojawiania się kłopotów z potencją można wymienić:

 

1) Niedobra dieta – jeżeli odżywiamy się przede wszystkim szybkim jedzeniem, bardzo tłustym, w naszym typowym jadłospisie nie ma zaś świeżych warzyw, owoców, ryb, to naprawdę nie możemy się dziwić, że niestety erekcja nie towarzyszy nam zbyt często.

 

2) Brak aktywności sportowej, bierny tryb życia – o ile to w pełni typowe, że dzisiaj spędzamy sporo czasu siedząc, w końcu bez pracy zawodowej trudno żyć na odpowiednim poziomie, to jednakże nie ma sensownej wymówki dla tych osób, które nie ruszają się po wyjściu z pracy.

 

3) Kłopoty zdrowotnekiedy człowiek choruje na choroby serca, nadciśnienie
tętnicze
, cukrzycę, to automatycznie także z jego poziomem libido nie wszystko jest w porządku.

 

4) Rutyna – o ile z początku jesteśmy zapewne zafascynowani własną partnerką, tym jak wygląda, to później może zakraść się rutyna. A jak powszechnie
wiadomo
, rutyna może zabić. W tym celu należy pogadać ze swoją partnerką, spytać czy mogłaby trochę bardziej urozmaicić pożycie łóżkowe. Godne zainteresowaniaseksowne ubrania, może jakieś zabawki, produkcje XXX bądź przebieranki. Możliwości, dzięki którym nasze pożycie erotyczne będzie ciekawsze jest sporo.

 

5) Zbyt duży stres, problemy zawodowebardzo stresujące sytuacje są permanentnym elementem życiowym, ale w końcu nikt nie mówi, że powinniśmy reagować na nie bardzo dużym zdenerwowaniem. Zdecydowanie można tak kierować własnym życiem, aby w żadnym razie nie doszło do takiej sytuacji, w której to stres zrujnuje nam zarówno dzień, jak i równie dobrze noc.


tekst dostepny na
stronie-


erekcja

tania kamagra