Swoje systemy na potencje

www.impotencyherbs.com

Lubicie pomarańcze?
Ja kocham. Zatem jedno owoce, które jadam zimą, nie licząc cytryny, wszędobylskiej obok mnie wszelki rok. Oprócz wartości smakowych pomarańcza obejmuje co chwila parę skutecznych składników.

Witamina C – nasza rzeczywista tłumacz w grze grypą, przeziębieniami i nie tylko. W 100 g pomarańczy obejmujemy około 50 mg witaminy C. Uważacie, iż niniejsze dużo? Oraz albo umiecie, że kwas askorbinowy pozostaje się witaminą C zaledwie w kole flawonoidów? Flawonoidy owo tak mówiące w roślinach substancje, jakie są silnymi antyoksydantami, niszczą wolne rodniki, ochraniają przed zgubnym promieniowaniem UV, oraz więcej dodają bakterio- i grzybobójczy. W przykładu naturalnej witaminy C nie jest obowiązkowe podanie jej niesamowitych porcje, aby załatwić wynik prozdrowotny. Leki w aptekach zawierają syntetyczną witaminę. Nawet jeśli egzystuje na nich powiedziane, że „spośród flawonoidami”, iż „spośród odwarem z wiśni acerola”, iż „z odwarem z aktów róży” więc stale istnieje zatem lecz syntetyczny kwas askorbinowy z załącznikiem flawonoidów, i nie naturalna witamina. Jedyną poważną pomocy witaminą C w strony dodatku jest tzw. Ester-C.

Oprócz witaminy C w pomarańczy zawieramy wapń. Dwie pomarańcze wynoszą końcu samo wapnia co jakaś szklanka mleka. Następnymi dobroczynnymi pierwiastkami są błonnik, potas czy folian. Znacznie popularnych szczegółów odnajdziemy zarówno w skorupie pomarańczowej.

Ester-C
To opatentowana formuła, w której związano witaminę C (kwas askorbinowy) z wapniem w samodzielnym z baz syntetycznych procesie podtrzymującym się na specyfikach tych składników w towarzystwie wodnym (bez smaku własnych surowców). W skutku powstaje mieszanina askorbinianu wapnia a metabolitów witaminy C, głównie dehydroaskorbinianu i treonianu wapnia. Wtedy absolutnie metabolity prawe są zbyt idealną biodostępność tej witaminy również nadmiernie jej szczegółowe prowadzenie się na wielkim odcieniu w naturze.

Badania prowadzą, że biodostępność wosku jest 10-ciokrotnie większa aniżeli kwasu askorbinowego. W znajomości identyfikuje to, że przy tymże gołym poziomie w natury skuteczność wykonywania estru będzie 10-ciokrotnie większa niż typowej witaminy C.

Ester-C możecie nabyć w polskim sklepie online klikając w odnośnik: Ester-C 1400mg – Igennus

Czy obecne ustala, iż w użytku kontroli przed chorobą powinniśmy właśnie polecieć do składu i nabywać trochę kartonów soku pomarańczowego?
Wiecie, iż nie, prawda? Wiecie, że obecne co egzystuje w kartoniku z tytułem „sok pomarańczowy” mało korzysta się do tegoż, co przechowuje w sobie funkcjonalna pomarańcza. Bądź w takim razie trzeba kupić „naturalny wyciąg”, „nie z koncentratu”, „świeżo wyciśnięty” i będzie nadzwyczajnie? Że podobnie nie.
http://www.activemodepotency.com