Moda ślubna: wesele w plenerze !

Wesele w plenerze rządzi się co nieco innymi regułami w porównaniu do gali bardziej oficjalnej . Mniej dystyngowany charakter przenosi się także na formę ubioru, dzięki temu ma się okazje pozwolić sobie na nieco wygodniejszą stylizację.
Podstawą zestawu jest przepiękna sukienka z kwiatowym nadrukiem. Posiada ładny, zaokrąglony dekolt także rękawy ¾. Sukienki optymalna długość sprawi, że nogi będą ładnie zaprezentowane, i przez wysokie, cieliste czółenka na koturnie będą optycznie dłuższe. Obuwie zagwarantuje komfort podczas przechadzania się po zieleni albo pagórkowatych powierzchniach.
W przypadku chłodu lub gdy będzie wieczór, stylizacja ślubna na wesele na otwartej przestrzeni może zostać dopełniona przez niedługą , skórkową kurtkę ze skracanymi rękawami.
weselna-do-600
Model doskonale komponuje się z sukienką. Do ręki proponujemy niedużą kopertówkę komponującą się tonacją do odcieni butków. Ma ładny, kolorowy wisiorek przy zatrzasku, który wybornie komponuje się z kwiatowym rysunkiem na sukience. Stylizacja na galę ślubną w plenerze nie może obejść się bez biżuteryjnych ozdób. Do stroju proponujemy fantazyjną bransoletkę pozłacaną, a do tego kolczyki zdobione topazami. Całość idealnie ze sobą gra, stanowiąc doskonałe zestawienie.
tekst pobrany ze strony e-modnisia.com.pl/pol_m_Obuwie-Damskie-253.html