Jak dopasować długą suknię do figury?

Imprezy oraz rozdania hollywoodzkich wyróżnień udowadniają, że strojna, długa suknia służy każdej gwieździe, niezależnie od sylwetki czy rozmiaru. Udzielamy porad, jakie fasony sprawdzą się u różnych figur.
Długa suknia wygląda super na kobiecie o wielkim wzroście, lecz wszystkie, obojętnie od liczby centymetrów, powinny zestawiać ją w parze z butami na wysokim obcasie. Szpilki sprawiają, że prezentujemy się na wyższe, i dodatkowo polepszają wygląd figury – nosząc je na nogach pośladki są podniesione, i klatka piersiowa wypięta, co natychmiast wyszczupla talię.
Panny o sylwetce klepsydry muszą znaleźć modeli z gorsetem, który uwypukli biust i talię i wyeksponuje szczupłe ramiona. W takim przypadku świetnym wyborem jest długa suknia o syrenim fasonie, to znaczy dopasowana w okolicy bioder oraz ud oraz rozkloszowana od kolan w dół. Sukienki takiego rodzaju często noszą dwie sexi klepsydry ze świata biznesu rozrywkowego – Beyonce oraz Sofia Vergara.
biala-sukienka-z-blekitnymi-dodatkami
Gruszka powinna maskować szerokie biodra i masywne uda, toteż długa suknia dla niej musi przypominać kreację księżniczki z dopasowaną górą i rozkloszowanym dołem. Posiadając takową figurę unikaj rzeczy rodzaju „beza”, bardziej fajne są modele z dołem w formacie trapezu lub litery A, które zamaskują dół także zrównoważą proporcje.
Szczupła oraz potężna kolumna może sobie pozwolić na strój ze skosami dodatkowo odsłaniającą wiele kilogramów, jednak by dodać mu krągłości, powinna być uszyta z nieco grubszego i mocnego materiału, który da figurze formę, zamiast ściśle ją opasowywać. Super wyborem będzie suknia połyskująca lub wyhaftowana 3D ozdobami.
Długa suknia dla dziewczyny o sylwetce jabłka musi mieć -prosty lub lekko pofalowany krój. Uwagę odwróci od środkowej części figury gorset z przycięciem pod piersiami. W takim razie powinno się dodatkowo szukać sukienek z znacznym dekoltem w wzorze litery V, który wizualnie wyszczupla figurę.
tekst pobrany ze strony www.e-modnisia.com.pl/pol_m_Sukienki-_Sukienki-wieczorowe-194.html